top of page
Studio M kaderníctvo Bratislava, kaderníctvo Ružinov

Náš príbeh 

Podnikanie mi po revolúcií dalo slobodu postarať sa sama o moju rodinu. Pred pätnástimi rokmi som mala k dispozícií priestor a dilemu v čom podnikať. Chcela som robiť niečo, čo mi v okolí chýbalo a tak som v roku 1998 otvorila na Kvačalovej ulici v Ružinove prvé kaderníctvo. 

 

Začali k nám prichádzať ľudia z bližšieho i vzdialenejšieho okolia. Po rokoch je väčšina z nich stále našimi zákazníkmi. Je to najväčšia odmena za naše služby. Sme poctivé lokálne kaderníctvo, s cenami, ktoré si môže dovoliť naozaj každý. Pracujeme s overenou svetovou značkou L'Oreal Professionel a tímom, ktorý je dlhé roky nemenný. 

 

​Pred ôsmimi rokmi sme zmenili adresu a presťahovali sa o ulicu ďalej na Niťovu. Nič iné sa však nezmenilo. Rovnako Vás privítame s dobrou kávou, alebo čajom, prečítate si najnovšie časopisy, porozprávame sa a samozrejme upravíme Vám vlasy podľa želania.  

Od začiatku som cítila, že naše štúdio nemá byť len o vlasoch. Že máme poskytovať služby, ktoré by sa postarali o celkový vzhľad našich zákazníkov. Podarilo sa, už 15 rokov ponúkame aj celú škálu kozmetických služieb od čistenia pleti až po jej laserové ošetrenie. 

 

Príďte a vyskúšajte nás. Každý deň som v kaderníctve, pretože sa stalo mojim životom. Ak sa Vám bude páčiť, ale aj keď nie, som Vám k dispozícií. Rada si vypočujem Váš názor osobne.

 

Teším sa na stretnutie

 

                                                                                                    Rozália Marečková

Studio M kaderníctvo Bratislava, kaderníctvo Ružinov
bottom of page